Hliníkové okná a dvere

Tovariššký list

O spoločnosti

"Počiatky sú zapísané v histórii našej rodiny"

Príbeh našej spoločnosti sa začal písať v roku 1997. Práve vtedy dvaja bratia Marián a Juraj Livovský pod vedením ich otca začali získavať prvé skúsenosti vo svete plastových okien. Ďalších sedem rokov súrodenecká dvojica zbierala zručnosti a vedomosti, aby si nakoniec mohla splniť svoj dávny sen – vyrábať vlastné plastové okná. V roku 2004 preto založili firmu L.M.J Salamander s.r.o.

Hneď na počiatku ich podnikateľskej dráhy sa zhodli na tom, že budú vyrábať produkty kvalitné a spoľahlivé. Cestou k vytýčenému cieľu sa rozhodli nekráčať sami, ale oslovili nemeckú spoločnosť Salamander Industrie-Produkte GmbH. Tá má viac než 30 ročné skúsenosti s výrobou dverných a okenných profilov, ktoré v kombinácii s jedinečným Know-how sú zárukou najvyššej kvality.

V roku 2016 sme rozšírili výrobu o profilový systém od spoločnosti Schüco International KG, ktorý je považovaný za svetovú autoritu pre okná, dvere a fasády.

Ako to prebieha?

PRACOVNÝ PROCES

Vytvorenie návrhu

Kvalitný návrh je základom
mistaken of denouncing pleasure and
your complete account.

Precízna výroba

Must explain to you how all this
mistaken of denouncing pleasure and
your complete account.

Realizácia

Ever undertake laborious physical
exercise, except obtain advntage from
it man who chooses.

Spokojný klient

Must explain to you how all this
mistaken of denouncing pleasure and
your complete account.

LMJ Schüco

Naša spoločnosť si váži zákazníka, čo je jedným z pilierov budovania spoločnosti L.M.J Schüco. Naše okná zaručujú úspech v tvrdej konkurencii dnes aj v budúcnosti.